England Germany
Pizzeria Romantica sa nachádza na Gaštanovej ulici v Bratislave, v blízkosti konečnej trolejbusov, neďaleko Horského parku a zároveň z druhej strany tesne pri Lamačskej ceste a Kramároch.
Reštaurácia a pizzeria Romantica, ktorej mottom je:"„Dobré jedlo je jediné umenie, z ktorého sa dá nasýtiť“, ponúka široký výber jedál talianskej kuchyne. Predovšetkým sú to cestoviny na rôzne spôsoby (s možnosťou voľnej kombinácie jednotlivých druhov cestovín a rôznych omáčok), bohatý výber vynikajúcej pizze, ale aj špeciality reštaurácie, jedlá z bravčového, hovädzieho, morčacieho mäsa, z rýb,... Samozrejmosťou je bohatý výber kvalitných značkových vín a chutné dezerty.
V príjemnom prostredí máte možnosť pochutiť si na obede, večeri, alebo si priestory reštaurácie rezervovať na niektorú zo spoločenských či rodinných udalostí. Reštaurácia je otvorená každý deň od 11:00 do 22:00.
Pizzeria Romantica už vyše 20 rokov ponúka svojim hosťom vysokú úroveň poskytovaných služieb a veľmi rada privíta a obslúži v svojich priestoroch aj Vás!

© 2015 Pizzeria Romantica