England Germany
Pizzeria Romantica sa nachádza na Gaštanovej ulici v Bratislave, v blízkosti konečnej trolejbusov, neďaleko Horského parku a zároveň z druhej strany tesne pri Lamačskej ceste a Kramároch.
Reštaurácia a pizzeria Romantica, ktorej mottom je:"„Dobré jedlo je jediné umenie, z ktorého sa dá nasýtiť“, ponúka široký výber jedál talianskej kuchyne. Predovšetkým sú to cestoviny na rôzne spôsoby (s možnosťou voľnej kombinácie jednotlivých druhov cestovín a rôznych omáčok), bohatý výber vynikajúcej pizze, ale aj špeciality reštaurácie, jedlá z bravčového, hovädzieho, morčacieho mäsa, z rýb,... Samozrejmosťou je bohatý výber kvalitných značkových vín a chutné dezerty.
V príjemnom prostredí máte možnosť pochutiť si na obede, večeri, alebo si priestory reštaurácie rezervovať na niektorú zo spoločenských či rodinných udalostí.
Pizzeria Romantica už vyše 20 rokov ponúka svojim hosťom vysokú úroveň poskytovaných služieb a veľmi rada privíta a obslúži v svojich priestoroch aj Vás!

Operačný-program-Ľudské-zdroje Operačný-program-Ľudské-zdroje
Názov projektu
Podpora profesijných a digitálnych zručností zamestnancov spoločnosti PROFINANC SLOVAKIA, s.r.o.

Hlavným cieľom projektu s názvom „Podpora profesijných a digitálnych zručností zamestnancov spoločnosti PROFINANC SLOVAKIA, s.r.o. je prehĺbiť, resp. nadobudnúť pokročilé odborné zručnosti nevyhnutné pre výkon práce interných zamestnancov spoločnosti žiadateľa. Cieľ bude zrealizovaný pomocou vzdelávania a odbornej prípravy v oblasti digitalizácie gastronómie a účtovníctva pomocou na mieru navrhnutých školení, ktoré sprostredkuje žiadateľ. Sprostredkované školenia zamestnancom zabezpečia podporenie rozvoja profesijných zručností zameraných na prechod na digitálne ekonomiku. Cieľovú skupinu tvoria interní zamestnanci spoločnosti žiadateľa.


© 2015 Pizzeria Romantica